Uživatelský portál


Informace o výhodách a podmínkách registrace:

Na tomto místě jsme pro Vás připravili novou službu – registrovanou část našich www stránek. Těm z Vás, kdo se zaregistrují, zde budeme poskytovat rozšířenou nabídku, tvořenou vždy několika službami, z nichž některé od nás obdržíte automaticky po zaregistrování a některé si budete moci zvolit podle svého výběru. Navíc budete jako registrovaní klienti mít možnost uveřejnit svou vizitku/inzerát v sekci Naši klienti, která bude na našich stránkách přístupná všem návštěvníkům – inzerovat však budou moci pouze registrovaní členové. Registrace bude platná vždy po dobu 3 měsíců (resp. 90 dnů) od Vašeho zaregistrování. Nabídku budeme na www stránkách vždy po 90 dnech obměňovat, ale podmínky, za nichž jste se zaregistrovali, pro Vás budou platit po celou dobu Vaší registrace. Registrace je provázena přijatou podporou de minimis ve výši 1.050,- Kč, neboť se jedná o tzv. cílené poradenství, zahrnuté v našem projektu do informačních a poradenských aktivit. Jakmile Vaše registrace uplyne, máte možnost zaregistrovat se znovu a využít tak nové nabídky. Nová registrace probíhá organizačně stejným způsobem a představuje novou přijatou podporu de minimis.

Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a že Vám bude co nejvíce k užitku!

Co je třeba udělat pro Vaše zaregistrování:


1. Vyplnit přihlášku k registraci.

2. Vyplnit formulář Prohlášení o čerpání de minimis podepsaný nám ho odeslat poštou.

3. Jakmile od Vás formulář obdržíme, zašleme Vám mailem heslo pro Vaše přihlášení do systému a okamžikem vašeho prvního vstupu do registrované části začíná běžet Vašich 90 dnů.

4. Zároveň se zasláním hesla Vám poštou zašleme formulář Oznámení o čerpání de minimis (potvrzení, že jste čerpali částku 1.050,- Kč v rámci své podpory de minimis).

Aktuální nabídka ZDE

Souhlasím s podmínkami - přejít k registraci -- Vstup pro registrované


©   2006 Centrum Dynamik
Všechna práva vyhrazena